Menu

Nieco_dzienny

Trzeci blog, który będzie sumą kolejnych kilku lat doświadczeń. O muzyce, fotografii i sprawach codziennych. Nie zabraknie tu również moich wierszy. Zapraszam was do wspólnie spędzonych wolnych chwil o ile jeszcze je macie.

Kiedy serial wejdzie za mocno

slasher1994

Związki zawsze dostarczają wielu powodów do śmiechu. O tym co my i Wy drogie panie odwalacie, można pisać całe serie tekstów. Ostatnio byłem bardzo uradowany faktem, że mogę obejrzeć na swoim ulubionym serwisie wszystkie odcinki The Walking Dead. Fakt, być może nie jest to ambitne jak czytanie Goethego w oryginale - za to stanowi dla mnie świetną rozrywkę. 

 

Serial o grupie ocalałych z globalnego kataklizmu jest już po prostu kultowy. Taki charakter zyska też pewnie moje zachowanie ostatniej nocy. Serial zdecydowanie "wszedł w głowę" za mocno. Nocą przed wycieczką do Warszawy, Aśka zapytała czy zabieramy się całą paczką. Natchniony tym co jeszcze niedawno oglądałem odpowiedziałem, że nie wiem co zastaniemy na miejscu. Zdziwiona zaczęła dopytywać o co mi chodzi. Wtedy wyjaśniłem, że chodzi mi o ogromną ilość szwendaczy (zombie). Myślałem logicznie. W końcu wielkie miasta są najbardziej niebezpieczne. Teraz trochę się obawiam. Siła sugestii... Aśka ogląda "Sposób na morderstwo".

 

 

 

© Nieco_dzienny
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci