Menu

Nieco_dzienny

Trzeci blog, który będzie sumą kolejnych kilku lat doświadczeń. O muzyce, fotografii i sprawach codziennych. Nie zabraknie tu również moich wierszy. Zapraszam was do wspólnie spędzonych wolnych chwil o ile jeszcze je macie.

Gen dzieciaka

slasher1994

Niedługo pośmieszkuję. Wiem, że takie teksty czyta ci się najlepiej ale dziś jeszcze parę słów na poważnie. Kiedy ostatni raz zapomniałeś o wszystkim i po prostu spędziłeś czas w gronie pozytywnych ludzi? Tych, którzy faktycznie chcą z tobą przebywać? No właśnie.

Właśnie wróciłem z takiego wypadku. Zbieg okoliczności sprawił, że z chłopakiem przyjaciółki mojej kobiety, znalazłem bardzo solidną nić porozumienia. Michał jest przede wszystkim uśmiechniętym, fajnym człowiekiem. Do tego doszła jeszcze kwestia tematów, które zwyczajnie nam się nie kończą. Zawsze jest jeszcze coś, co chcemy sobie przekazać. Często takie przyjaźnie przez znajomość dziewczyn są mało szczere, a tu zaskok i niedowierzanie. Można? Pewnie, że można.Trzeba tylko dobrze trafić.

W tym roku chcę zmienić w sobie i otaczającym mnie małym świecie kilka spraw. Nie będę ci mówił o postanowieniach ale efektach. Uwielbiam cisnąć i będę to robił nadal. Tylko czy warto to robić non stop, 24 godziny i siedem dni w tygodniu? Odpoczynek też potrafi rozwijać jeśli staramy się to robić w mądry sposób. Pokiwałeś głową? Sam widzisz! "Zluzuj majty" i daj się ponieść przygodzie.

Zresetowałem się. Wyczyściłem głowę ze śmieci i mogę spokojnie zabrać się za kolejny tydzień życia. Bez zbędnego balastu, paru złych myśli o tym, co poszło nie tak, czego doświadczyłem. Nawet jeśli nie zwalniasz zbyt często, to znajdź czas na śmiech, zrobienie czegoś głupiego tylko po to, żeby poczuć się zwolnionym z bycia "dorosłym". Choćby przez kilka godzin.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Karlosik] *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Dla mnie bomba

  • slasher1994

    Dzięki, zapraszam częściej.

© Nieco_dzienny
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci