Menu

Nieco_dzienny

Trzeci blog, który będzie sumą kolejnych kilku lat doświadczeń. O muzyce, fotografii i sprawach codziennych. Nie zabraknie tu również moich wierszy. Zapraszam was do wspólnie spędzonych wolnych chwil o ile jeszcze je macie.

Nowy rok, a co ze mną?

slasher1994

Wiele osób jak zwykle po Sylwestrze stwierdza "Nowy rok, nowy ja". O ile samo w sobie nie jest to złe, to doświadczenie pokazuje, że tak naprawdę nie traktujemy podobnych słów na poważnie. Myślę, że tak naprawdę postanowienia i cele musimy stawiać sobie przez cały rok. Te małe, związane z bardzo podstawowymi przyzwyczajeniami i większe, dotyczące tego, o czym od wielu lat tylko marzymy.

Byłbym hipokrytą, mówiąc, że nie mam swoich celów na ten rok. Tyle, że traktuję je jako coś bardzo osobistego i rozwojowego. Plan, który przez cały czas może się zmieniać. Dostosowuję go do sytuacji. Od paru ładnych miesięcy spełniam się publikując swoje wpisy na blogu. Do tego dochodzi jeszcze kwestia zdjęć, wierszy i poszerzania swojej wiedzy. Sięgam po to co wydaje mi się wartościowe, nie zawsze podążam za modą i poleceniami innych. Wyrabiam sobie za to opinię. Jeśli mam być szczery to wolę sam się poparzyć niż przeczytać o tym, że na czymś niewartym uwagi sparzył się ktoś inny. Wydaje mi się to zdrowym podejściem bo przecież, jak to kiedyś powiedział Herbert "Tylko śmieci płyną z prądem".

Jeśli to prawda, to współcześnie żyjemy na globalnym wysypisku. Na szczęście zmiany możemy zacząć od siebie, wyrażając swoje uczucia i poglądy na różne sposoby. Jednym z najważniejszych celów na ten rok, jest dla mnie debiut książkowy. Ciekawe czy się uda... Niezależnie od tego kiedy to czytasz i kim jesteś, życzę ci uporu i wielu osiągniętych szczytów.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • fontana98

    Świetny wpis, widać że jesteś osobą która ma własne zdanie o nie boi się opinii inny ludzi. Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do odwiedzin mojego bloga tommast.blox.pl

  • slasher1994

    Dzięki, właśnie zaglądam. Pozdrawiam cię serdecznie.

© Nieco_dzienny
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci