Menu

Nieco_dzienny

Trzeci blog, który będzie sumą kolejnych kilku lat doświadczeń. O muzyce, fotografii i sprawach codziennych. Nie zabraknie tu również moich wierszy. Zapraszam was do wspólnie spędzonych wolnych chwil o ile jeszcze je macie.

Najcenniejszy prezent

slasher1994

Sporo się ostatnio działo, a bieganie przedświąteczne udzieliło się i mnie. Wigilie firmowe, prezenty dla ludzi, których wylosowaliśmy i ozdabianie pierniczków, pieszczotliwie nazywane "pierniczeniem", czas zacząć. Zastanawialiście się już nad prezentami? W tym roku zamiast wymysłów proponuję prosty trick. Wybierzcie coś, co wiąże się z waszymi rozmowami. Gdzieś w pogoni między pracą, a pasją znajdujecie, mam nadzieję, czas dla drugiej połówki. W Święta spróbujcie zaskoczyć. Może padło jakieś stwierdzenie, sugestia dotycząca potrzeby, małego marzenia, które warto spełnić? 

Nie uważam się za najlepszego partnera na świecie ale robię co mogę, żeby przede wszystkim poświęcać odrobinę czasu drugiej osobie. Szczerze mówiąc głównie tego potrzebują nasze związki - czasu, który spędzamy razem. Nie tylko od święta, w czasie urlopu czy podczas ustalania listy zakupów. Bez tego wkrada się nuda i pewne przyzwyczajenie. Życzę Wam i sobie czasu - resztę mamy na wyciągnięcie ręki! 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • e.urlik

    Prezenty? Wszyscy dostaną skarpetki. Skarpetkowy koniec roku. Zawsze się przydaja. To dopiero dbałość o wszystkich :-))) Pozdrawiam

  • slasher1994

    To prawda, chociaż skarpetki jednak wolę kupić sam ;) Chyba, że mówimy na przykład o robionych własnoręcznie - podziwiam takie umiejętności. Pozdrawiam

© Nieco_dzienny
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci